Inquiry
Form loading...
0102

Ветуваме

Дека без оглед на предизвиците со кои се соочувате, ќе го добиете нашето најголемо внимание и резолуција. Го почитуваме секој клиент бидејќи вашето задоволство е нашата крајна цел.

Гледај Повеќе
дознајте повеќе за компанијатавидео-btn-play

НАШИОТ ГЛАВЕН ПРОИЗВОД

Ние сме водечка групна компанија посветена на обезбедување на едношалтерско решение за чистење на бањи и уредување на домот.

Исклучителен квалитет, иновативна страст, препораки на клиентите

Квалитетот на нашиот производ не е само наше ветување; тоа е наше верување. Секој производ е подложен на ригорозно тестирање и контрола на квалитетот за да се осигура дека тие се најбезбедните и најефикасните избори за вас.

 • Обезбедување квалитет
 • Брза испорака
 • Цена предност
 • Прилагодување
 • Поддршка по продажбата
 • Брз одговор
 • Брзо истражување и развој
 • Мала количина за нарачка

Иновацијата е во нашата ДНК. Постојано бараме нови методи и решенија за да одговориме на потребите кои постојано се менуваат. Дизајнот и развојот на секој производ вклучува опширно истражување и практично тестирање за вистински да се задоволат вашите барања.

 • Силни тимови за истражување и развој
 • Дизајн фокусиран на корисникот
 • Напредна опрема за тестирање
 • Агилни процеси за истражување и развој
 • Автоматски производствени линии
 • Системи за управување со квалитет
 • Меѓународни сертификати за квалитет
 • Нови технолошки апликации

Тесно соработувајќи со малопродажните гиганти како Woolworths, Home Depot, Spar и Coles, обезбедуваме исклучителни производи и сме нивни доверливи партнери.

 • Доволен производствен капацитет
 • Цврсти системи за контрола на квалитетот
 • Редовни иновации на производи
 • Флексибилни системи за нарачки
 • Услуги за пакување подготвени за малопродажба
 • Сопствено складиште
 • Промоции и настани во продавницата
 • Анализа на податоци

НИЕ ЌЕ ОСИГУРИМЕ СЕКОГАШ ДА ДОБИВАТЕ НАЈДОБРИ РЕЗУЛТАТИ.

 • Зголемување на пазарниот удел

  30%

  Зголемување на пазарниот удел

  Нашиот удел на пазарот се зголеми за 30% во изминатата година, што укажува на зголемената популарност на нашите производи на пазарот.

 • Задоволство на клиентите

  98%

  Задоволство на клиентите

  Се гордееме со постигнувањето на стапката на задоволство на клиентите од 98%, што е доказ за нашата посветеност на исклучителен квалитет и извонредна услуга.

 • Брзина на развој на производи

  10+

  Брзина на развој на производи

  Воведуваме повеќе од 10 нови производи секоја година, осигурувајќи дека нашите производи се секогаш иновативни и конкурентни.

 • Брз одговор

  24/7

  Брз одговор

  Нудиме 24/7 корисничка поддршка со брзи одговори за да се осигураме дека клиентите добиваат навремена помош.

Серија на производи

Работиме со две најсовремени фабрики,

со еден специјализиран за производство на производи за дневно чистење, нега на воздух и производи за нега на домашни миленици.

Другата фабрика се фокусира на производство на производи за бања, вклучувајќи врати за туш кабини, кади и разни додатоци за бања.

OEM/ODM

Прилагодени производи
01
Прилагодени производи

Имаме внатрешно истражување и развој за да развиеме прилагодени производи врз основа на техничките спецификации на OEM.

2018-07-16
Во периодот од 51-55 година, третата фаза од медицината и здравствената ...
Види Детали
Конкурентност на трошоците
01
Конкурентност на трошоците

Нашата ефикасност и експертиза им овозможуваат на OEM партнерите значителни заштеди на трошоците.

2018-07-16
Во периодот од 51-55 година, третата фаза од медицината и здравствената ...
Види Детали
Услуги на клиентите
01
Услуги на клиентите

Доделуваме посветени менаџери на сметки на секој OEM партнер за извонредна услуга и градење односи.

2018-07-16
Во периодот од 51-55 година, третата фаза од медицината и здравствената ...
Види Детали
01

Прашање за ценовник

Од своето основање, нашата фабрика развива производи од прва светска класа со почитување на принципот на квалитет на прво место. Нашите производи се здобија со одлична репутација во индустријата и вредна доверба меѓу новите и старите клиенти.

најнови вести и блогови

Гледај Повеќе
Услуги на клиентите
Услуга за клиенти3
Услуга за клиенти2
Услуга за клиенти4
Услуга за клиенти5
Услуга за клиенти6
Услуга за клиенти7
Услуга за клиенти8
010203